Më mbaj mend (për 1 muaj)

A është 2ton Në Lidhje?!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[27-09-2015]
Ai është tashmë njëri ndër reperët më të kërkuar në skenën muzikore shqiptare. Fjala është për 2Ton i cili pa dyshim që rreth vetes ka një numër të madh të fansave.

Në një intervistë për emisionin Prive, ai foli rreth projekteve të tij të realizuara dhe atyre të cilat pritet që të realizohen së shpejti, transmeton indeksonline.

Ndër të tjerat ai foli edhe për statusin e tij e që padyshim një numër i madh i fanseve të tij janë kurioze ta dinë. Ai tha që për momentin është “single” dhe nuk ka ndonjë lidhje me dikë.
 (Indeksonline)Komente 1