Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton, Duetet E Ardhshme Do Jenë Me Stinen Dhe Skivin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[13-09-2013]
Reperi nga Ferizaji, 2Ton, duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi që vetëm pak ditë pas publikimit të projektit me klip me Dafina Dautin, është pjesë e një bashkpunimi tjetër me një tjetër këngëtare seksi.Ertila Koka po debuton në skenën e muzikës shqiptare me një këngë mjaft atraktive, ashtu siç duket të jetë vet nga dukja e jashtme.

Për 2Ton ky është projekti i dytë pas këngës “Spo Ma Nin” me Dafina Dautin. Por, ai vazhdon të mbajë ritmin e punës duke zbuluar projekte tjera në vazhdimësi.

“Ky është vetëm fillimi i kësaj stuhie. Kam pasur nevojë për diçka më ndryshe, prandaj realizova këto dy duete mjaft interesante”.“Por, siç e thashë, ky është vetëm fillimi. Pas dy javësh del bashkëpunimi tjetër me klip me Stinen dhe më pas edhe kënga me Skivin e Babastars”, ka potencuar 2Ton.

Videoklipi është punuar nga Max Production.
 (Telegrafi)


      Dafina Dauti - S'po Ma Nin (Feat.2Ton) [Teksti dhe Klipi]

Komente 3