Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Jetoje Jetën”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[24-10-2013]
Reperi nga Ferizaji, Arton Avdyli aka 2Ton, ka publikuar këngën e tji të re me videoklip, “Jetoje Jetën”.

Kënga e cila u punua nga Inart Studio me video të Imagine, është pritur mirë nga publiku në orët e para të lansimit dhe në teksteshqip.com është pozicionuar menjëherë në vendin e parë.

Ky projekt e sheh të rikthyer reperin në skenën e muzikës shqiptare, pas bashkëpunimit me Dafina Dautin.
 (Telegrafi)


      2Ton - Jetoje Jeten [Teksti dhe Klipi]

Komente 7