Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “24h” Nga 2 Ton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
[25-03-2015]
Reperi i njohur 2 Ton pa dyshim që nuk po ndalet, pas sukseseve të një pas njëshme me këngët "Prej Zemrës" dhe "A je Gati" ft Genta ISmajli, ai ka publikuar edhe këngën e tij më të re e cila titullohet "24h".

Muzika e kësaj këngë është bërë nga Nurtel & Granit Gashi, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë 2 Ton, i cili ka thënë se ky është bashkpunimi i tij i parë me Massive Production.

Videoklipi i këngës është inçizuar në Tiranë nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      2Ton - 24h [Teksti dhe Klipi]

Komente 3