Më mbaj mend (për 1 muaj)

2ton Me ‘24h’ Arrinë 1 Milion Klikime Në Youtube

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-04-2015]
Reperi i njohur 2 Ton është duke korrur pa dyshim sukses të madh nga projektet e tij të fundit. 2 Ton përveq këngëve dhe klipeve ai është i angazhuar edhe me koncerte si në Shqipëri & Kosovë, ashtu edhe jasht vendit.

Kënga e tij më e fundit "24h" duket të jetë tejet e suksesshme, kjo pasi deri më tani ajo ka arritur të grumbullojë plot 1 milion klikime në youtube.

Edhe "A je gati" e cila erdhi në duet me genta Ismajlin pati shumë sekses, ndërkohë reperi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë këngë të reja në treg.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 2