Audio

2Ton - Diferent  (Feat. Crazy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2008

2008-08-07T18:05:13

Këngë e albumit:

"Vlersona"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diferent" kënduar nga 2Ton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga 2Ton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...