Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Luje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Fol zemer se erdha veq per ty me ti thon direkt do sene drejt ne sy si te pash ty mu ndryshu krejt komplet jeta hypa ne qdo vene qe me bon gjak nxeta hajde dridhe vazhdo sillu edhe kce të lutna veq mos u bo kishe nuk me njeh se ti mu me ke njoft edhe me njeh shum mir thuje njonen po ose jo se nuk osht veshtir bashk me ty une po du sonte me kon mos i ngo tjeret per mu se qka te thojn ngom loqko une nuk po du vet me te lon ka te tjera po une per te tjera nuk po du vet me te than krejt jan te mira po ti ma shum po me pelqen jo veq mu po e kalle krejt ket ven mos me thuj jo se ma prish edhe tripin krejt mu me njeh apo ma din edhe principin.

luje tash luj me mu auuuuhhh hiq pa pushu
luje qashtu vazhdo afrohu dhe mos u largo 2x

o hej mir se te gjeta se ti ma ndreqe diten token e dridhe edhe e kalle piten hajde ti te une e mos prit me ardh une te ti po te kallxoj se me mu ne problem hin po me disponon edhe gjakun po ma nxen afrohu ti te une se me ki hi ne gjdo vena afrohu loqko se ski qka me u tut ngadal nuk ki nevoj hiq me u ngut se tash pe sheh se erdhi edhe rendi jon mos me fol ma se tani mundet me u ba vonë monotonin në energji tash po ma shendrron terrin krejt drit sonte je ka ma bon ngom mu e shka thojn tjerët ti mos i ngo veq nga dora jem ti zemer shko se dora jeme vetem ty po don me te prek qashtu ma vazhdove jeten loqko se kesh tuj dek

luje tash luj me mu auuuuhhh hiq pa pushu
luje qashtu vazhdo afrohu dhe mos u largo 2x

luje auuhhh luje 2x


Ky tekst u dërgua nga  clirim2Ton
Publikimi: 01/12/2009


2Ton - Luje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje".
3. Video është e këngës "Luje", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2Ton:


Komente 3