Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2Ton - Sun Na Zavensoni  (Feat. Fer)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fer

03/10/2009

2009-10-03T12:28:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sun Na Zavensoni" kënduar nga 2Ton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet