A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Pa Dhun


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2012

2012-02-07T16:08:16

(Titi)

Artoni n'beat

(LiL' A)

2 Ton
We fly Away
we gonna fly ok yeahh

(LiL' A)

Jena qata qe e bojna ma mir se kejt
asnihere nuk jena kon as sjena t'njejt
sikur na shum provojn amo neve kurr sun na kopjojn
edhe nese vin kejt me ren leta vertetojn
2X

(Titi)

Nuk jena kon as skena mu kon (kon)
tnjejt me qata qe sjon tipi jon (Jon)
parameno veten tu na kritiku nuk bon(bon bon bon)

prap po menon qe muna kalon
Ti su ne bon sikur 2 Ton
nese t'vyn HIT boma ni telefon

Shum po munohen edhe kejt provojn
Ama neve kurr sun na kopjojn
kejt e din se N'Ferizaj senet ma tmira i gjojn
P-p perime prap un e di
qysh me bo hit edhe pa melodi
ama dine prap sun na zevendsoni
kur o n'beat a-a-artoni
Menoni se ma mir e boni
k-k-k kejt po deshtoni
duni me kuptu ni sen qe kejt i le posht
kur o Astrit 2 Toni

Jena qata qe e bojna ma mir se kejt
Asnihere nuk jena kon as sjena t'njejt
Sikur na shum provojn amo neve kurr sun na kopjojn
Edhe nese vin kejt me ren leta vertetojn
2X

(LiL' A)

Per ata qe dojn une jom befasi (si)
qa menojn qa thojn kejt un e di (di)
kejt e dojn qato qe sun e thojn
edhe prap une bi-bi-bi-bi-biii
Prit 1 minut edhe parameno
nuk e di a ka sikur un mo
nuk e besoj qe dikush din ma mir
se na me bo-bo-bo-booo
Ouuu nuk i du qato main
amo fjalt e mira per to nuk vlejn
jom i talentum per q'do pun
pa dhun e me dhun edhe nese dikush gjun
Poouuu-menen nuk e rrita
Hitin tem ma bon bita
vet prodhoj per veti amo edhe ty t'shita
Haa-Wait a minut lil mama
2 Ton prap vijn ti livrit sa ma
shpejt bone drejt
e di qe nuk pot vyjn tjeter sen se i ki kejt

(LiL' A)

Jena qata qe e bojna ma mir se kejt
Asnihere nuk jena kon as sjena t'njejt
Sikur na shum provojn amo neve kurr sun na kopjojn
Edhe nese vin kejt me ren leta vertetojn
3X


Lyrics submited by Neel   Eddonaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019