A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

2Ton - Skena Koh  (Feat. Stresi & Anestezion)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/11/2011

2011-11-16T22:48:18

Featuring

Anestezioni

Featuring

Stresi


auu auuuauu
dy d dd TOn
Ss ss s Stresi
Anestezion

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

2TOn
Duhesh em dit man
qe je ka e harxhon kohen kot
muzika HIP HOP ne POP
Profesion jot per sot
munohesh me mrri ma nalt
amo prap e deshton
edhe derzohesh me fillim
e thu qe nuk po shkon se
secili njeri e din punen e vet
PROFESIONI tejter kuna ty pot doket ma leht
kur e sheh qe sju pelqen tani nie siklet
ski nevoj me bo diqka
qe tejter kujna i perket
HEyy thujj mirmegjes
une 1 sen kur e qes
e ki 2ton edhe 1 stres
kretj e din kush osht THE BEST
edhe kush o Anestezioni
nismi per me shku N`Tiran
u takum me shoqni t`madhe
hey BAD BOYS IN TOWN

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

Stresi
okey. whats up
kur ti se din qa ki me thon
haveri jem ma mir hesht[hesht]
bone si une nese mundet vetem hesht[hesht]
suksesi osth 1 rrug
nuk osht distinacion
duhesh em pas pasion
me arrit ktu ku jom
per krejt ata qe sum kon qef
une jom BACk back back
smunet me thon dikush
qe STRESI ska pru RAP[rap]
emri jem edhe n`libra ka me metë[metë]
po t`pakten smujn me thon qe un jom fake
me 2ton gjithka ka t`sillna jom
rrethi gjon a bon a sbon
mentaliteti osh i jon
JARAN gjith diten jom me dosta Hiiiigh
e dhezi 1 whats up FERIZAAAAAJ

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

Anestezion
Koke munu kot HIP HOPI krejt o tjeter sen
ti se din a tu knu a je tu rapovat o man
un po hi n`vesh tondin origjinal hiq pa efekte
fjalen tem mir e njeh
ke fjet me kto dialekte
gjdo her kthena un ma ROn
ama qat Microfon
mos me pas ANESTEZION
trupin ska kush ta qetson
tipi jot pe endrron
me pas qato qe un e kom
zoni teksti folwi dallon
edhe beatat i ki llom
KTO fjal qetash pi thom
KRejt e njohin PRindin[prindin]
"UN BOJ SEX ME TRUNIN QATO IDEJAT PO LINDIN"
me ket 3she t`fort reperat tjer bin DOWN
qelni vesht tash mir HEYYY "BAD BOYS IN TOWN"

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo


Lyrics submited by  Alban0s   Heliumi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019