Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Ato

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato".
3. Video është e këngës "Ato", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Ato  (Feat. Skivi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  270

Komente

6 🔥

Featuring

Skivi

12/03/2014

2014-03-12T17:13:52+00:00Background :
Uoo Uoo Uoo Uoo , Eyoo, s'jom tu menu qa ka me ndodh për nesër , jom tu menu për neve , neve, neve ...

Ref:
2Ton

Eyoo, s'jom tu menu qa ka me ndodh për nesër , Eyoo, jom tu menu për neve qysh po mesum , A thu ka don me dal, a thu qa don me bo , Nuk jom ka ti du fjalt veç po ti du ATO .

Verse 1
Skivi
S'jom tu menu për nesër , jom tu menu për qet mëngjes ,
Me kon pe pres , n'krevet i vetmi mashkull n'mes , Bauss, jom për veti , ska nevoj me e dit aj tjetri , Interesant nuk o, kur t'mirret vesh, se humb sekreti , Muhabeti ku mbeti, me juve çka m'gjeti ,
Ju ha tonave ton natën , n'mëngjes un ju treti , Githmon dallona prej tjerve edhe midis mjegulle mem pa, E kom me t'leme jo me t'bleme , se si ajo SKA ,
Ka don me dal e ka don me shku ,
Skivi - 2TON , ajo ka me i ngu ,
So ka ma nin për ATO mu hiq , veq ATO une pi ja du .
(BITCH)

Ref :
2Ton

Eyoo, s'jom tu menu qa ka me ndodh për nesër ,
Eyoo, jom tu menu për neve qysh po mesum ,
A thu ka don me dal, a thu qa don me bo ,
Nuk jom ka ti du fjalt veç po ti du ATO . (x2)

Verse 2
2Ton

Ma pak fjal ma shum pun , ma lezet ish kon ,
Ki koh me menu sa t'dush asnihere sosht von ,
Etno kena kon , ça dojna mujna me bo ,
Je ka don me thon diçka amo syt jon ka m'shkojn te ATO , Dita e sodit për mu nnnesër osht harres ,
Nnnesër o ditshtes , me ni fjal ski me kon munges , Popo folin keq , amo për ta nuk kom interesim ,
Qa ki me thon ti tash , une e kom thon n'fillim ,
Edhe nuk ka nevoj , me u bo prap i njejti gabim ,
Big Stars , ka do që del edhe ku ki me shku ,
A thu ki me i pas , Skivi edhe 2Ton ti ki me i ngu .

Ref :
2Ton
Eyoo, s'jom tu menu qa ka me ndodh për nesër ,
Eyoo, jom tu menu për neve qysh po mesum ,
A thu ka don me dal, a thu qa don me bo ,
Nuk jom ka ti du fjalt veç po ti du ATO .(x4)


Ky tekst u dërgua nga  dini98   Binnaa6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet