Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - TMV

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "TMV".
3. Video është e këngës "TMV", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - TMV  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Muzika & Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

26/04/2019

2019-04-26T17:31:07+00:00kur pi ni un ato taka
ti shoh komt e gata
ti mbon mu me tnjek
si sigurim mrapa.
veq dicka met thon
ndrron krejt situata
ti bon ma shum blic
kur pom qon imagjinata

REFRENI x2
ejj tavolina me vija
un jom ku o shoqnija
ty do me tmyt xhelozia
se si ki paret e mia

me mu sonte vje njona po se di cila
i kisha marr tonat po se di cila
e cilen me zgjedh krejt mdoken tmira
krej shishat mi qel se krejt jon tmira

Syt n'ty kur kalon knena
edhe veq met pa kur t'dehna
dije se pa ty nshpi un skthena
e di me qellim bon skena
un nskena tua nxena
un po t'kallxoj na dy me dit ku jena

thuje venin edhe meniher e nisim
para se me shku nhotel une ti shetisim
loqka prej dhomes e sheh edhe parisin
rri me do edhe e kontrolloj biznisin

ejj tavolina me vija
un jom ku o shoqnija
ty do me tmyt xhelozia
se si ki paret e mia

me mu sonte vjen njona po se di cila
i kisha marr tonat po se di cila
e cilen me zgjedh ku kejt mdoken tmira
krejt shishat mi qel se krejta jon tmira


Ky tekst u dërgua nga heyy_itsabrianaKartolina (2)

22
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet