A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Ca Va


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2019

2019-07-06T14:00:06

Music & Lyrics:

2Ton


Ca Va Ca Va
Ftyra jote m’del gjithka
Po du me tprek
Po du me tpa

Se ti prej nga je ardh ti ooo
Si po pit ty ande ooo
veq per ty un jam nda dje ooo
E si sma ktheve zonin

Ref
Ca Va Ca Va
Ftyra jote m’del gjithka
Po du me tprek,
Po du me tpa,
sa e mir sa e mir je ba2x

(2x)
Lem edhe pak ti, lem mu per pak ti
Mos e le me humb kontakti

Sa ma shum po rrin me mu,
Qaq ma shum un ty po tdu
Nuk e kam iden se sa tdu
Veq CA Va Ca Va me tkuptu

Ti je e mir si era e par edhe e dyt,
Nuk po munem me ti hek syt,
Nuk ti heki syt
Sa shum sene po du me dit per ty,
po nuk po di hala qysh me tpyt,
nuk po di me tpyt.

Ref 2x
Ca Va Ca Va
Ftyra jote m’del gjithkah
Po du me tprek,
Po du me tpa,
sa e mir sa e mir je ba

(2Her)
Lem edhe pak ti, lem mu per pak ti
Mos e le me humb kontakti

Ca Va Ca Va
Ftyra jote m’del gjithkah
Po du me tprek,
Po du me tpa,
sa e mir sa e mir je ba


Lyrics submited by WMIJO   noozGee-Cards (3)

2019-07-29 17:01:47
Ca Va, Ca Va
Ftyra jote
m'del gjithka
Po du me t'prek
Po du me t'pa
2019-07-13 02:52:06
Lem edhe pak ti
Lem mu per pak ti
Mos e le
me humb kontakti
2019-07-07 09:26:38
Sa ma shumë po rrin me mu
Aq ma shumë unë ty po t'du

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019