Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Wallahi Wallahi (Remix)

Dërgoni linkun URL të kësaj kënge në Youtube. Shtypni "SHARE" dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video"

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wallahi Wallahi (Remix)".
3. Video është e këngës "Wallahi Wallahi (Remix)", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Wallahi Wallahi (Remix)  (Feat. Boyat)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  20

Muzika & Produksioni:

Boyat

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Boyat

11/12/2019

2019-12-11T14:00:10+00:00[2Ton & Boyat:]
Yo yo, eh
Boya Boya, 2Ton
Wallahi wallahi, Remix

Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, I'm in love with my babe (aha)
Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, po t’du babe (Ehi)

[2Ton:]
2 unaza une ti kisha ble ty
Njo per mu njo per ty, wallahi wallahi
T'kisha marre edhe n'shpi ty
Krejt ti kisha ble ty, wallahi wallahi (Aha)
I kom do shume ama si ti nuk ka
Asnjona, s’o asnjona (oh oh)
Kom menu per mi bo bashke zemrat tona, zemrat tona (oh oh)
Ton jeten une t'kom ondrru ty
Me kurgjo nuk t'kisha ndrru ty
Nuk e kom n'mendje me t'lendu ty
Du me m'dasht nje sikur une t'du ty

Zemer ty t'kisha lon me ma kontrollu mu edhe telefonin
Kurgjo nuk t’kisha thone edhe kerrin ty ta qes n’emrin tonin

[REF. Boyat:]
Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, I'm in love with my babe
Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, po t’du babe

[Boyat:]
Baby pink buzet falmi (ah)
Telefoni ring ding dong
Mos e qel krejt nale ti, per mu (per mu)
Ma bon jeten heaven, oh
More krejt ti dho, never leave you alone
Po t'du, po t'du
Si vala ti je tu m'ardh
Flladin po ma bjen veres
Naten yje numerojme, yeah
Se ti zemren teme pe vran
Rrugen kur po ma pren
Jeten du me ta fal

[2Ton:]
Yo yo, zemer ty t’kisha lon me ma kontrollu mu edhe telefonin
Kurgjo nuk t'kisha thone edhe kerrin ty ta qes n'emrin tonin

[REF. Boyat:]
Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, I'm in love with my babe
Wallahi wallahi, me ty nuk o mahi
Wallahi wallahi, po t’du babe


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet