Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Vec Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Me Ty".
3. Video është e këngës "Vec Me Ty", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Vec Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Muzika & Teksti:

2Ton

Komente

1 🔥

25/09/2020

2020-09-25T14:00:10+00:00Alo alo sa mir me nis diten me ty ( me ty)
Hala pa mshkru un me tnjek ty
Po ta du buzqeshjen edhe kta sy
Veq mthuj ku don mu pa edhe u kry
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me ndrru
Se veq mu mke
Veq ty kom me tndje
Qato qe ti thu qashtu qashtu ka me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me ndrru
Se veq mu mke
Veq ty kom me tndje
Qato qe ti thu qashtu ko me met
Gucci Louis s’mpelqen kur se vesh ti
Syt e mi zemer shkelqejn kur buzqesh ti
Une nina mir kur kesh ti
Asniher ma mir se mu smun ta gjesh ti
Zgjith dhe kerkon
Qato qe t'thon tjert veq mu um beson
As un tjeter nuk du qato qe thu ti veq ty kom me tbesu
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Po xhelozon pak
Po m'nervozon pak
Idhnohem shpejt na
Pajtohem shpejt prap
Kur mbon krejt mi thy
Nuk kom ku tqoj ty
E sado mu shty
Nuk kom ku tqoj ty
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met
Une tdu qashtu qysh je
Ski nevoj me mndrru se veq mu mke
Veq ty kom me tndje qato qe ti thu qashtu kom me met


Ky tekst u dërgua nga Alida Nerguti
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet