Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Shqipe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

REF. 2x:
Shqipe deri n’dhe
shqipe deri n’dhe
qdo shpi n’TT
qdo shpi en TT
e din qysh kerset
si gjakun me na nxeh
e din qysh kerset
si gjakun me na nxeh

Kerre t’mira, femna t’mira
gjithka bina n’sy
kesh n’paris bona lek
e sot jom kthy
a n’prishtin a n’tiron
ku na lyp ne na gjan
n’daq me t’mir n’daq
me t’keq ktu na gjan
...
...

REF. 2x:
Shqipe deri n’dhe
shqipe deri n’dhe
qdo shpi n’TT
qdo shpi en TT
e din qysh kerset
si gjakun me na nxeh
e din qysh kerset
si gjakun me na nxeh
2Ton
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/11/2021
Muzika: 2Ton
Teksti: 2Ton
Orkestrimi: Ero
Directed: Tomas Kuci
Dop/Edit: Stretchmg
Lighting: Visualpro
Video Production: Melodi Studio
Metro Music2Ton - Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipe".
3. Video është e këngës "Shqipe", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2Ton:


Komente 0