A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

26 Crew - Sulm


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/09/2010

2010-09-19T23:31:08

Gtoby
Shut the fuck up fakt, se ma tmirt nrap fuck yap
maje rapin linked up, looked up ngo
here i go, here im lo, se sja vlen mu mat me repera pa lirik e flow
mos hup fokus plus, me facera npuss pussy
u can see, se ski stil se ski vesh, perqata ma tesh
perderisa menon se o fort shoki jot kesh
masanej veq di e di sdo me ni
se saher tdrejten e flas, tmys me lirik e bass efikas
ma mir leje, kallxo respekt per rapin edhe mikrofonin
se prap rezulltati del zero kur e vnon tanin kunder tonin
jena trruges normal hapin sun e kapin
se vet emri 26 osht unik per rapin
na bojn lovin' secilin nbllog
e ti shan qaty ku qelet tema per Gtoby Dado TWT ALOC
ato veni jem meno se duron shko,
kontribo secilin hiphop, hajt thuj qe so ghetto
dije un jom underground, undergroundi jeton nrrug
arsyja vetme qe e boj osht se e du jao

It's the only thing that my all world listen

TWT
TWT hot,flow i gat,gotta show ma finga fuck the cop
raperat e shminkat mi kap,back up,pick up a shot
kape mic'in,act angry,po reni,venin n'rap se keni
jeni viktimat e renit qe kadal me kohet shemni
Kur e mar hapin e sulmin,nguj ulen perkulen luten
tuten e tuti me rugen,26 nuk kputen
t'pakufizum n'tana ant,drog per hip hop underground
n'danger zone e roki rond,nuk mun me zon fillmin e gjon
me zor sun e bon as 1 hap n'rap,nuk keni vakt,n'fakt
kill per ket reperat e dobt qi sun hin n'takt
n'mahall repin e shkepim,ta djegmii fleten e veten
ti shkelmi ket drejtat e tua,me fjal talentin ta shtermi
e ki lekin,tmungon vlera,na kunder fjalt dim mi mledh
secili sulmon veqant,qata ruju se ku po shkel
gjenerat e re,hip hop tu spreh,gjujm ndjenja pi permrena
do u plaken n'ket loj e hala nsy ju flen rena
ju vorosmi 1 ka 1,t'organizum me clicken n'back
thjesht nuk miret vesh po ket shka she,precizitet
procesit sun ja nis vet,kapacitet nuk ki per paren
26 ta qelin varen n'komerciall kamufllazhen!

Dado
perballa tech criminal maje nmen pure back
skandall bomb action crew ala ktu per rep
produkcion muzik pozadin arsyje me ni
microfon still music adrenalin per secilin MC
edukat kultur emri nmur ala **
club e spray underground lots around
fer nxjer mos bjer muzik per bufer
gameover per ty se te na hiphopi tmer
vet rrethi paret shpresa karakteri
nese sma din emrin sje nlojen tane njeri
urban lyric classic shit dishka me msu
chair ku muzika osht e gat e artistat jan tru
spershkruhet me fjal, sken fleta na ngren
dije dost ski kurgjo nese rrugen ton se ndjen
rrugt folin skill tag ritem i flliqt per krejt
represent straight enough, fillma tu shit
kshyre shka po gjuj, kerkush sosht nghetto pi fjales shpesh
shum tmira vin e shkojn, e shum tjera lypen
qfardo seni mu bo un mes lojal per ekipen


Lyrics submited by  LifeInLyr


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019