Më mbaj mend (për 1 muaj)

Čekic
  • Ditëlindja:
  • 8 Prill
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Čekic është autor këngësh, këngëtar dhe producent i huaj. Në Prill 2006, Dj Benz merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "All Ladies", në bashkëpunim me Cekic.

Më datë 17 Prill 2008, Blero & Cekic publikojnë videoklipin "Shake Tha Ass".

Më datë 3 Tetor 2011, Dessa publikojnë videoklipin "I Dashur", në bashkëpunim me Cekic. Videoklipi u prodhua nga Asha.

Më datë 31 Tetor 2011, Blero publikojnë videoklipin "Dance", në bashkëpunim me Cekic & Ardit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet