Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2A.C është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2015, Fbm publikon videoklipin "Maryjane", në bashkëpunim me 2A.C. Më datë 29 Dhjetor 2018, 2A.C publikon videoklipin "Mirage". Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

V-Ton

Ralien

P-Life

Fida

MMG Babloki

Black-Eagle

Dashoni

Gjaksori


Tags: 2A.C

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet