Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2boys është një grup artistësh i njohur. Në Shtator 2005, 2Boys marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Dite Me Tmira", në bashkëpunim me Nassero....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Kthjellu

Tempulli G

Potpuri Me Bilbilat

Tags: 2boys, 2 Boys, 2boyz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet