Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Die4 - Katastrofe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

At a lozin me ne
Ndersa ne duartrokasim per ta...

I egersuar I indinjuar ne lojen e tyre I ngaterruar,
I droguar nga premtimet dhe ne shpirt I poshteruar,
I tradhetuar nga padrinot qe me ne Jane argetuar,
I zhgenjyer nga buzeqeshjet Jo ska me per te besuar!
Ska takat qe per kte popull te arrije te tregoj
Ku hijena ka vesh kostume dhe kete une e shikoj
2die4
Publikimi: 16/05/2008


2Die4 - Katastrofe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katastrofe".
3. Video është e këngës "Katastrofe", por nuk këndohet nga 2Die4.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2die4:


Komente 0