Më mbaj mend (për 1 muaj)


2faces & Double K - Pozita Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pozita Jem".
3. Video është e këngës "Pozita Jem", por nuk këndohet nga 2faces & Double K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


2faces & Double K - Pozita Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2011

2011-12-14T13:21:31+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pozita Jem" kënduar nga 2faces & Double K.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Red Bloody. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lyric Master beats Ha
Yeahh

Muzika Jem
Ti pom pelqen

Mos u nalni
Sod weq kceni
Kurr ma mir se sod se keni
Red bloody N'sken gjith kush e ndjen
Nuk ka dyshim po qka boj se ki ide'en
Nalu kce jo po dridhu mos u ndal
Bashkohu ti me ritem T'shpejt e kadalkadal
N'maksimum atmosfera e shum nice o ka del
konga perfekt un si shmek
me femna neper qdo qytet

Kape kape kce me ta
Mos t'vjen marre po provo
Per qka je ardh ti meno
Shko lypja e kce me ta

Ref.x2
Pozita jem Clubi jem
Ngat vetit femnat si gjentell Men
Kape nje kapi dy
Sa gjumi ma nuk t'nxen

Sun mshelesh man
Kurr vi n'ven tem
Ma larg rri man
ose shtyju me ni ven

Qka t'pelqen prano
Qka t'pelqen mos e moho
Jom aj Real nr1
Famen tane tash harro

Pot pelqej tash kur ti me sy ma bon
(hej)
Jom i nxan qitashweq okej shihum ma von
(ma von)
A menon qdo nat per mu edhe pse s'je me mu
Hajde tash shkojna bashku diku naten me kalu

Ref.x2
Pozita jem Clubi jem
Ngat vetit femnat si gjentell Men
Kape nje kapi dy
Sa gjumi ma nuk t'nxen

Ref.x2
Pozita jem Clubi jem
Ngat vetit femnat si gjentell Men
Kape nje kapi dy
Sa gjumi ma nuk t'nxenMë Shumë Këngë Nga 2faces:


Komente mbi këtë këngë