A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

2kings - Mir Me Ty  (Feat. Lyric Master)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/12/2010

2010-12-15T22:34:38

Featuring

Lyric Master


Mir me ty…

Lyric master:
Mir me ty un gjithmon e kam
Kur jam afer teje tjeter jam
Mir me ty une kaloj
Te dua jo nuk ndryshoj x2

2kings:
Baby e di qe ki mem lyp
Po ma mir sun ke gjet
Po te kallxoj te une
Si princesh ki mu ni n’jet

Lyric master:
Hej babe hej babe
Maje n’men qat thom une

2kings:
Ti per mu del n’qytet me shoqe sexy vesh
Kur um sheh perpara teje; ja nis me shoqe me kesh
Une goten po ta qoj me vet a po kcen
Per mu krejt i bon afer meje tash po vjen

2kings:
Mir me ty une kaloj
je pran meje nuk ndryshoj
Mir me ty une kaloj
je pran meje nuk ndryshoj

Lyric master:
Mir me ty un gjithmon e kam
Kur jam afer teje tjeter jam
Mir me ty une kaloj
Te dua jo nuk ndryshoj x2

2kings:
Me ty e kom ni zemer besom kur po thom
Kena me kan shum mir amo nese kshtu vazhdon
Po foli per sympati nuk e kam per dashni
Nese ti ndjen diqka athere edhe une per ty

Lyric master:
Deshira ma e madhe esht te jem un me ty
Je ma e mira e ksaj mahalle
Sdu me lan kerkon me nderhy

2kings:
Mir me ty une kaloj
je pran meje nuk ndryshoj
Mir me ty une kaloj

Lyric master:
..Me pelqen spo gaboj

Lyric Master:
Mir me ty un gjithmon e kam
Kur jam afer teje tjeter jam
Mir me ty une kaloj
Te dua jo nuk ndryshoj x2

Eeejeeah..

Sa her qona ne mengjes..mendoj ku je
Se ki dit qe e kaloj mir kohen me ty

Mir me ty un gjithmone e kam
Kur jam afer teje tjeter jam
Mir me ty une kaloj
Te dua jo nuk ndryshoj x2


Lyrics submited by  TrimjaAKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019