Audio

2li-G - Rapi I Rruges  (Feat. Mc Toska)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2010

2010-04-29T18:01:44

Featuring

Mc ToskaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rapi I Rruges" kënduar nga 2li-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga 2li-G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 2li-G: