A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

2po2 - Sonte


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2013

2013-03-11T22:29:32

Te kam thene shum here se loja eshte e imja mos mu afro para se ta qes gishtin ne koke 2 her flaken do tja qesim femra tash ku jeni djem juve po ju presin me gzim te madh u tranun prej qefit ngritni duart lart se ndeja ja filloj te kendojm se bashku dhe problemet ti harrojme

ref...X2 SONTE TE GJITAAA TI HARROJME SONTE NE JEMI ME TE MIRET E 2HIGJ RECORDS

2po2 perveq nesh kush do t'jet tjeter 2 high records gjenerata e vjeter dhe se bashku do tju qojme ne boten e qudirav ta shohim kush i ka krejt kush i ka mat mirat tash folni per pare per kerre t'mira per alkohol edhe now beatchi-s ja edhe nje atomi hew boridoon 2po2 ne programin tend no shit nowww shkojme perpara te keqen ta lojm pas ashtu do te bejme te mires i therras i therras do t'vazhdojme te jetojm keshtu mos ti him hisoris se gjate se fundi si del kurre pra ngritni duart lart se ndeja ja filloj te kendojme se bashku dhe problemet ti harrojme

ref...X2 SONTE TE GJITAAA TI HARROJME SONTE NE JEMI ME TE MIRET E 2HIGJ RECORDS


Lyrics submited by Bero G
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019