Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Vibe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vibe".
3. Video është e këngës "Vibe", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Vibe  (Feat. Tuna & Dafina Zeqiri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  133

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

2po2

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Albanian Mixtape: Hip Hop Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Ku Ma Ke"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Authentic"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

VFM 2011

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

8 🔥

Featuring

Dafina Zeqiri

Featuring

Tuna

11/08/2010

2010-08-11T12:24:15+00:00

Tunna:
Ah, ah uoa.. ah, ah, uoa.. ah, ah uoa..
OuOuOuOu..3x
Crazy, Misses , Hot`Hot !

Duffy`e:
Ej, ja`ah.. Uo, ja`ah.. Uo, ja`ah.. Uo,
U`u`uh .!

Tunna:
Nuk e di qka po thu,
a qka po men-don ..
me thon veq di qe
na po vim me t`qu n`hava ..
nalt sa nuk ka ku shkon ma ..
se asnihere nuk ke pa ..
Univers ku yje s`ka
se pe din qe na po vim !(so Hot )
krejt veni o n`panik ! ( Hot )
Për ty s`ka hapsir apo replik
Tunna, sa herdon , ta deshmon , fluturon !

Reff`DUffy`e:
O ka t`doket leht
hajde bone qka po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo`e !
O ka bohet shtir
nese don me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in Vibe-in .
O ka t`doket leht
hajde bone qka po pret
Ku e ki at Flow a ke Vibe a jo !
O ka bohet shtir
nese don me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in, BitCh !

2po2:
B-B Besnik,
P-P Prishtin
K-K Club-i
O ka t`thirre tjert llom senet jon ka i bin
e`ej nese ka DJ edhe mu m`ki anej (e`e)
mos rrej pa senin tem nuk ka as nej !
E hini shkurt e shqip se metafora dishe
tona senet i kom Hite, ti ton jeten as ni Hit !
Jom i vetmi Old School secilen here,
vi ma Fresh, une keshi se kom Kesh!
kape Vibe-in e mos ma tesh`Shh !

Reff`Tunna:
O ka t`doket leht
hajde bone qa po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo`e !
O ka bohet shtir
nese do me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in Vibe-in .
O ka t`doket leht
hajde bone qa po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo !
O ka bohet shtir
nese do me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in, B-B-BitCh !

Dafina :
me kon po fol qdo dite
kon pe sheh n`TV 礯 dit!
Normal, qe dafina o n`tOp !
e Sheh, e Ngon, e Lyp Non-Stop !
Ka do qe shkojm jena na ..
Qka do qe in jena na ..
ndash thuj po, ndash thuj jo ..
ndash prano e ndash moho w
Rri ngat, afrohu edhe ma ngat ktu,
rri ngat, kurgjo nuk osht privat ktu .
Kom ardh venin me kall,
asniher un skom mu nal !
e`Kape Vibe-in ti, po sun e kap se nuk ki Val.!
ah`a kki ?
Oo`Ouu..!

Dafina&2po2 :
O ka t`doket leht
hajde bone qa po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo`ej !
O ka bohet shtir
nese don me bo ma mir
Po, mos e provo hiq kape
Vibe-in, BiiatCh !

Tunna Reff:
O ka t`doket leht
hajde bone qa po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo`e !
O ka bohet shtir
nëse do me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in Vibe-in .
O ka t`doket leht
hajde bone qa po pret
Ku e ki at Flow a ki Vibe a jo !
O ka bohet shtir묠
nese do me bo ma mir
mos e provo hiq kape
Vibe-in, Vibe-in !


Ky tekst u dërgua nga Lolii   saramk   Linn`a   rina2001   tina1998   daffye11   Lirigzon
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet