Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Outro (Hip Hop Filiozofi) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

nuk e di SA POM KUPTON
nen QIELLIN TIM
JETOJ
MERZITSHEM
VDES DHE RINGJALLEM
Cous a MADE IN SHIPTARI
n`PRISHTINE boj HIP HOP SHIP
KUSH ka mem zavendsu mu RRAHA
krejt kjo ke HIPHOP FILOZOFI
ee ti Je I LIG PER ARMIK
QARTU
HAVER
NGREHJA KAMEN


Ky tekst u dërgua nga Aagon52po2
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


2po2 - Outro (Hip Hop Filiozofi)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro (Hip Hop Filiozofi)".
3. Video është e këngës "Outro (Hip Hop Filiozofi)", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0