Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - S'me Pelqen Kjo Loje  (Feat. Memli Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nuk Dorezohemi Lehte"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Memli Krasniqi

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'me Pelqen Kjo Loje" kënduar nga 2po2.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga 2po2 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet