Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

2po2 - Hajdeni Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajdeni Tash".
3. Video është e këngës "Hajdeni Tash", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


2po2 - Hajdeni Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nuk Dorezohemi Lehte"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2012

2012-06-30T20:05:49+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajdeni Tash" kënduar nga 2po2.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë