A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2po2 - Gone Girl  (Feat. Flori Mumajesi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  130

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/03/2016

2016-03-18T18:29:01

Featuring

Flori Mumajesi

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Lyrics:

2po2

Video Production:

Pinkmoon Creative

Song from the album:

"2020"

Participating in

Top Music Awards 2016


Ref:
My baby's gone, my life is over
Cause I wanna be there for you
When you're gone, my life is over
That should've be the same

My baby's gone, my life is over
Even though I was bad for you
Life is long it can't be over
Yeah, yeah X2

2po2:
Kish mujt me kan e thjeshte, jeta sdon filozofi
Kur dy njerez duhen, mes tyne ka kimi
T'jesh a po mos t'jesh 1000 here e kum ni
Senet i kum dit vec jom bo kishe spi di
Kum thon leht harroj, e pranoj
Egon tem t'madhe s'kum besu qe e largoj
Se kum prit qe keq kaloj
Kom menu qe t'zavendsoj
Syn, prej qe ke shku ti kurgjo nuk o mo nisoj
Une pa ty, njo e dyta edhe kjo formule e vjeter
Sjom komplet mungon edhe gjysma tjeter
Pendimin tem sot per ty e qita n'leter
E nese kthehesh fjalet kan mu kthy n'veper
Yeah, me sy n'telefon
Po e pres thirrjen teme kur pe qon
Mshelem dry vec vet me ni dhome
Zakonisht kajna masit bohet vone

Ref:
My baby's gone, my life is over
Cause I wanna be there for you
When you're gone, my life is over
That should've be the same

My baby's gone, my life is over
Even though I was bad for you
Life is long it can't be over
Yeah, yeah

2po2:
Eh, du mu shpreh ti pom mungon
Aroma jote perreth meje egziston
Harroj qe s'je, shpesh e thirri eminin tond
So ka ma nin per kurgjo, jeta pa ty nuk po shkon
Yeah, me sy n'telefon
Po e pres thirrjen teme kur pe qon
Mshelem dry vec vet me ni dhome
Zakonisht kajna masit bohet vone

Flori:
I kam humbur syte duke mos t'pa
E kam humbur gjumin
I kam humbur duarte duke mos te prek
Kam arritur fundin
Te lutem me kujtoooh
Se me ke dashte
Dhe mos e haroooh
Ne kemi qene bashke

Ref:
My baby's gone, my life is over
Cause I wanna be there for you
When you're gone, my life is over
That should've be the same

My baby's gone, my life is over
Even though I was bad for you
Life is long it can't be over
Yeah, yeah


Lyrics submited by Linddae-Cards (3)

U krijua nga sadik hoti 2017-01-05 13:16:21
Kish mujt me kan e thjeshtë
Jeta s'don filozofi
Kur dy njerëz duhen
Mes tyne ka kimi
2018-01-09 17:26:04
Se kom prit qe keq kaloj
Kom menu qe t'zevendsoj
2017-10-19 21:05:58
me sy n'telefon
Po e pres thirrjen teme kur pe qon
Mshelem dry vec vet me ni dhome
Zakonisht kajna masit bohet vone

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019