Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Hipokrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hipokrit".
3. Video është e këngës "Hipokrit", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Hipokrit  (Feat. Elinel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Granit Derguti

Muzika:

Mixey

Teksti:

2po2

Teksti:

Elinel

Këngë e albumit:

"2020"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elinel

01/10/2016

2016-10-01T17:05:15+00:00Hipokritik (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokritik

[Verse 1: 2po2]
A m'bon mu hipokrit
Nese ja nisi faktet me ti njeh
Nese, munohna me ti qel syt
Me t'bind se hipokrit je
Nese, ke shku resort n'Dubai
Jeten pe shijon me rraspija
E asaj qe i thu zemer shum t'du
Ka shum koh qe e ke mshel te shpija
Nese, m'rren mu nuk ka lidhje
Ama nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Nese, ke luftu per ket ven
Per mi bo dom ma von pe din
Hipokrit je
Nese, je tu e bo naj t'mir
Me qellim t'keq fjalt e urta
I ke pshtjell me mendim t'keq
E nese, nese, nese, nese, nese
Ma mir le
Ti pe din qa je, ti pe din qa je
[Chorus]
Hipokrit je (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Hipokrit je (6x)
Pi thu vetit burr
Hipokrit je

[Verse 2: Elinel]
Predikon t'verteten
Kur rren e ki veten
Po pe rren veq vehten
Predikon dashnin
A flen me urrejtjen
Nalt ta zhveshi buzqeshjen
Te kqyri mas ksaj mirsie t'rreme
Qa po n'a mshefen
Pata nevoj per mbeshtetjen
U njoftova me heshtjen
Kurr s'ti pash bashk fjalen e vepren
Ma shum se me vepren
Fjala po t'rrike me vjeshten
Skom dasht me pa ket an tone
Tash respektit tem per ty
Mun mi ardh n'tpame
Ka dek, 1 e mir su met
Besimi n'syt e mi
Moti ja ka nis mu djeg
Ej o 2po2, ti potencojm tipat
Tipat qe paqe dojn
E paqen se ofrojn tipat
Si nxo big, ik o dhip
Pi thu vetit burr
Mos u bo Hip-Hipo-Hipokrip

[Chorus]
Hipokrit je (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Hipokrit je (6x)
Pi thu vetit burr
Hipokrit je


Ky tekst u dërgua nga GrigorXhediku
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet