A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Po2 - Ka Po Shkojm


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  10

Fans' Comments

1 🔥🔥

18/01/2019

2019-01-18T17:00:43

Qashtu ka mu dok po per lek nuk osht tema
Zot ana shneten se tjerat vet i blejna
Prej qe egziston shqip hip hop skena
Dje sot e neser qelsin na e kena
Sa vjet jon ka shkojn e muzika nuk po vdes
Tu ka desht koh me kuptu kush o the best
Ftyren e kom tpaqt per kurgjo nuk e shes
nuk e di sa pe vren na nuk jemi me ni thes
(Yess,Yess, yess yess)
Im the blast, nuk e kem t'perbashkt asni gjest
N'ket qim none who's the finnest gjithmone n'ajer gishti en mes

Chorus: Kerri o gjerman hekri o kinez canta italiane pasaporti francez, qefi sa stambolli sahatin rolex paret amerikane t'palume me ni thes

Ref: Ka po shkojm x2
Hajde kallxom ka po shkojm
Kallxom ka po shkojm
Kudo qe ki me zgedh nuk e kom per her tpare na na na

Yeah qa ke prit naimi osht moto per me pa pakez drite
koha osht pare belesh s'osht asni dit me kujtu qa kemi hjek tu kallxu qa kem arriiiiit
e garantume ja kemi nis prej zeros kurrgjo e limitume
ke dasht me na nal tentativa te deshtume
ky osht plan i zotit qashtu u kan e shkrume
qata po t'lus mos ma tesh
asni oldschool nuk o ma fresh
villen te deti e paguj kesh
gucci gucci gucci vesht
me buzqeshje veshum vesh
e cakrrojna per sukses se

Kerri o gjerman hekri o kinez canta italiane pasaporti francez, qefi sa stambolli sahatin rolex paret amerikane t'palume me ni thes

Ref: Ka po shkojm x2
Hajde kallxom ka po shkojm
Kallxom ka po shkojm
Kudo qe ki me zgedh nuk e kom per her tpare na na na


Lyrics submited by d_kledi_e-Cards (1)

2019-02-21 09:50:10
Hajde kallxom
ka po shkojm

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019