3 Treshi
3 Treshi
3 Treshi
  • Emri i Vërtetë:
  • Jetmir Gashi
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Dhjetor 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
3 Treshi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Jeton ne Prishtine. Jetmiri tani ne fund te vitit 2015 ka lansuar dy kenge me nikename apo me nofken 3Treshi. Eshte kengetar dhe kompozitor kengesh ne kompanin Urban Entertainment. Ne fillim te karrieres se ti qe nga viti 2010 ka punuar me producentin Andin Randobrava pas tij ka punuat me Reperin nga grupi TBA Barooti dhe qe nga viti 2012 ai eshte pjese e kompanis muzikore Urban Entertainment me kompozitor Chipsi dhe eshte nen menagjimin e vllaut te tij Naser Qeli. Jetmiri apo 3Treshi pos talentit te tij ne muzik aij ka talent edhe ne boten e aktrimit aij deri me sot ka marr pjes ne serialin "Cka Ka Shpija" dhe filmin aksion "The Bodyguard".

Në Maj 2012, Jetmir merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Une Tboj High".

Në Prill 2015, Jetmir merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Tattoo".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1