Më mbaj mend (për 1 muaj)

3Glantin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Igli Doksani
BIOGRAFIA: 3Glantin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Tetor 2018, Sammy publikon videoklipin "Pam Pam", në bashkëpunim me 3Glantin. Më datë 14 Gusht 2019, 3Glantin publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 5 Shtator 2019, 3Glantin & Jurgen publikojnë videoklipin "Ça M'bone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

I Panjohuri

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

J.B.

GRD

Tags: 3Glantin, Igli Doksani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet