Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Ne Dere Te Kujte Tani Po Troket Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Premtimet të kanë fundosë
e vetmuar tash ke mbetë
deshe botën e njollosur
por asaj ti si përket .

Lëri të tjerët te bëhen aktor
se ishte rol i luajtur keq.
Ti nuk u linde si faktorë
erdhi koha për tu tërheqë.

Ike pa pyetur se kush jam,
të duhej dikush që kishte famë
e tash ke nevojë për sqarim
dije se jeta, nuk është imitim,
nuk është imitim...

aaaaaa... ku je ti
aaaaaa... ku je ti
aaaaaa... ku je ti
Në derë të kujt tani po troket...

#2 herë


Ky tekst u dërgua nga  adhurim403
Publikimi: 01/12/2002


403 - Ne Dere Te Kujte Tani Po Troket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dere Te Kujte Tani Po Troket".
3. Video është e këngës "Ne Dere Te Kujte Tani Po Troket", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0