Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Ep. Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ora tre,kohe e merzitshme
shiu shkrin qytetin
gjumi nuk me ze
i shfletoj kujtimet
episodi i fundit
ngjarja mir e njohur
mjaftoj shikimi yt
shume mir u kuptuam
nuk pat nevoj per fjal

hyre ngadal dhe mbete
ne zemren timee pergjithmone
une dhe ti dot jem se bashku
ee edhe yjet na e thone

dit e re,dritaret lojtojn
shiu ska te ndalur
atmosfera e zymte
edhe mbrenda edhe jashte
kujtimet mo sme duhen
tanime duhesh ti
ri mendoj ne ty
ku je? pse u vonove...

Hyre ngadal dhe mbete
ne zemren time pergjithmone
une dhe ti dot jem se bashku
e edhe yjet na e thone
403
Publikimi: 01/12/2002


403 - Ep. Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ep. Fundit".
3. Video është e këngës "Ep. Fundit", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0