Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Gjysem Shekulli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Numroja gjysem shekulli qe kur u linda-
Me kujtohet ajo dite ne fakt ishte nje nate-
Ishte nje nate kur yjet ishin lart, e nje,ra posht-
Me re ne duart e trembur dhe bukur, por pse te une-
Mund qe mos te dua me kurre, por nuk mund te te urej-
Te doja me shume se nje, te doja shume me shume-
Por ti nuk nuk me deshte as per nje-
Qielli e di se sa te deshta, e di dhe une-
Mallkoj veten qe s'kisha guxim te ta shpreh me shume-
Nuk te putha asnjher nga frika se te humb-
I pashe te gjitha qe i deshta nuk ka rendesi për mu ky fund-
Mund qe mos te dua me kur, por nuk mund te te urej-
Te doja me shume se nje, te doja shume me shume-
Por ti nuk me deshte as per nje.


Ky tekst u dërgua nga Fitora403
Publikimi: 07/04/2012
Teksti: Hektor Gjurgjiali


403 - Gjysem Shekulli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjysem Shekulli".
3. Video është e këngës "Gjysem Shekulli", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0