Më mbaj mend (për 1 muaj)

4NI
  • Emri i Vërtetë:
  • Ani Bastari
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Nentor 2002
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

4NI është këngëtar. Ani Bastari (4NI) eshte gjithashtu producent, tekstshkrues dhe lider i labelit me te ri ne Shqiperi POUND CLIQUE.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0