Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: 4RDIT është një këngëtar. Ardit Maliqi, i nohur si 4Rdit ka lindur ne Korçe, por eshte zhvendosur ne Tirane me familjen pas lindjes se tij. Rryma qe pelqen jane TRAP, Underground, Trap Metal, Scream, Heavy Metal, Death Metal, por kerkon te zhvilloje rrymat qe ende nuk kane dale ne Shqiperi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kg Man

Francezi

Genci Nelku

Lenny

Gzai

Noldi

Danni

Ildi

Vilsian

Fiffty-G

Tags: 4Rdit, Ardit Maliqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet