Më mbaj mend (për 1 muaj)

4RDIT
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

4RDIT është këngëtar. Ardit Maliqi, i nohur si 4Rdit ka lindur ne Korçe, por eshte zhvendosur ne Tirane me familjen pas lindjes se tij.

Rryma qe pelqen jane TRAP, Underground, Trap Metal, Scream, Heavy Metal, Death Metal, por kerkon te zhvilloje rrymat qe ende nuk kane dale ne Shqiperi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0