Më mbaj mend (për 1 muaj)

4US
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

4US është grup artistësh i njohur. 4US eshte nje Hip-Hop Grup nga Shkupi i perbere nga Az, N.O, BeLa G, DouBle B dhe Money Maker.

Më datë 2 Mars 2010, 4US publikojnë videoklipin "Hejj", në bashkëpunim me Rina.

Në Qershor 2010, 4Us marrin pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "N'shkup".

Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Sonte", në bashkëpunim me Dj Suat.

Më datë 18 Tetor 2011, 4US publikojnë videoklipin "Ngoje".

Në vitin 2012, 4Us publikojnë albumin "Dul Lulia Te Bunari".

Më datë 26 Prill 2013, 4US publikojnë videoklipin "Lulia", në bashkëpunim me Ardit Stafaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  loco1    loco11  

Komente

2


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 2