Më mbaj mend (për 1 muaj)

5 Plus - T'luem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Let’s do it tonight

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty ...

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për tyNuk kemi video për këtë këngë.


5 Plus
Publikimi: 28/03/2009


5 Plus - T'luem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'luem".
3. Video është e këngës "T'luem", por nuk këndohet nga 5 Plus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 5 Plus:


Komente 0