Më mbaj mend (për 1 muaj)

50 Cent - K.O.G (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Da names K.O.G ,
king o games .
I f*ck some girls,
dey ar da same.
Ima basket ball player,
Ima girl player too.
and if u ask me
I cud F*** u 2
im ghetto
so stay outta
my way
my name is K.O.G
im da king of gamesNuk kemi video për këtë këngë.


50 Cent
Publikimi: 01/01/2007


50 Cent - K.O.G (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "K.O.G (Remix)".
3. Video është e këngës "K.O.G (Remix)", por nuk këndohet nga 50 Cent.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 50 Cent:


Komente 0