Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

55 Vizionar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
55 Vizionar është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Koha

Day Shift

Thugs Way

Vizion Band

Blue String Band

Anda School Raptology

3-Eks

Prishtina Dhe Tini

Motrat Kryeziu

Urbanstyle

Tags: 55 Vizionar, H2rap


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet