Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

5kinny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Lum Bulliqi
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: 5kinny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Lum Bulliqi, por njihet me emrin artistik 5kinny. Më datë 1 Mars 2019, 5kinny publikon videoklipin "Chase" ku njeherit eshte edhe projekti i ti i par....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jetmir Salihu

Flame

Arjan Rrahmani

Andi AD

Flori ABG

ANI (RapBoy)

THUG1

Redrum

Fitim Bajra

Hary-B


Tags: 5Kinny, Lum Bulliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet