5ponca
5ponca

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Labinot Sponca:

Biografia

BIOGRAFIA: 5ponca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Prill 2014, Taste2 & Labinot Sponca publikojnë videoklipin "Badihavg". Muzika e këngës u punua nga 5ponca, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Taste2. Me këtë këngë, Taste2 & Labinot Sponca marrin pjesë në SVFM 2014 në vitin 2014. Më datë 29 Korrik 2016, 5ponca publikon videoklipin "Survival", në bashkëpunim me Astrit Stafain. Më datë 10 Korrik 2017, 5ponca publikon videoklipin "Ka Edhe Ma", në bashkëpunim me Taste2. Më datë 17 Sht...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0