Më mbaj mend (për 1 muaj)


7Me7 - Nese

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese".
3. Video është e këngës "Nese", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7Me7 - Nese  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00Te dua, me shume se krejt bota,
ti se din sa eshte toka
dhe thua, se endrron sikur Gjota
e jane fjale te kota
te dua, me shume se belgjika
ti mendon sa afrika
dhe thua, se ku ka mbetur babi
ai ka shkuar te shpija

Ti thua se te pelqen kojshia
e me pyet mua
a ka lisi dege ne liri
e as vet nuk e di
te pergjigjem
jo, une jam, kush jam une
po pare kam shume
ti mendon se po i bie qiftelise
cfare trullavice

Nese don me krye shkollen
veq grahi ti se nese e ki motren ti ma tmadhe
veq grahi ti se nese
babin npolitike e ke
veq grahi ti se
nese tka pelqy kojshia
veq grahi ti se ouoouuouoo yeeahh


Ky tekst u dërgua nga Rinki
Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet