Më mbaj mend (për 1 muaj)


7Me7 - Njeriu Me Ombrelle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeriu Me Ombrelle".
3. Video është e këngës "Njeriu Me Ombrelle", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7Me7 - Njeriu Me Ombrelle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/04/2008

2008-04-18T08:02:15+00:00Me falni nuk desha te qesh
kisha nder mend te shaj por i harrova fjalet
desha ti ze lugeterite ne grusht
me pshtyu zoti si engjull te pafate

Nuk prish pune , fare nuk prish pune
i ndodhe keshtu njeriut, jo kafshes
fjalet nen ombrell nuk kane rendesi

Desha me nder me thane, me nder me thane
nuk desha as te qesh e nuk desha as te shaj
me falni i ndodhe keshtu njeriut jo kafshes
perqesha majmunin para se ta nderroja prejardhjen


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet