Më mbaj mend (për 1 muaj)


7Me7 - Vagoni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vagoni".
3. Video është e këngës "Vagoni", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7Me7 - Vagoni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/08/2008

2008-08-15T16:04:23+00:00Ende kam trishtimin
ende eshte ne mua
ende kam ikjen, fikjen, ende ne vagon
mua me ka lig, me ka helmu
hekur, terr, qetesi
zi e me zi
ende ne vagon
rrota fort me sillet, driidhet
ende e zeze ne koke
me tymin e bardh, avull
qe kalon ne flok
kur me shkel ne toke
vetem ajo koke
me sy e me laps ne dore
ende ne vagon

Mund ta lesh kete vend
te behesh zog
te flesh me shume
ende ne vagon


Ky tekst u dërgua nga Dako
Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet