Më mbaj mend (për 1 muaj)

7me7 - E Humba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ishte një këngë që mbahej mend
Se të prekte shum rrënqeth
I qetë smund të jeshë

Tregonte shumë gzimë
Që kishte humbur pa kthimë
Ishte e veqantë e tregonte shkurt
Kishte humbur në një skutë
E refreni shkruhej kshtu

Rri ketu bëj asgjë,fluturoj dhe këndoj
O e humba dikën sot,O e humba dikën sot
Rri ketu bëj asgjë,budalla që fluturoj
O e humba dikën sot,O e humba dikën sot

Si qielli kur zbehej shumë
Si as një fjal smundë ta kujtojë
Dashuri që kalojë
Kaloj dashuria ,kaluan vitë me radhë
Dhe asgjë më nuk u gjetë
Veq një copë refreni mbetë

Rri ketu bëj asgjë,fluturoj dhe këndoj
O e humba dikën sot,O e humba dikën sot
Rri ketu bëj asgjë,budalla që fluturoj
O e humba dikën sot,O e humba dikën sot


Ky tekst u dërgua nga Majlinda7me7
Publikimi: 05/12/2008


7me7 - E Humba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Humba".
3. Video është e këngës "E Humba", por nuk këndohet nga 7me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0